Lenka Báňová

Děvče, které si Shalu vymyslelo. S jógou se poprvé setkala ve školce, kdy bylo jejímu bratrovi v rámci léčby skoliózy předepsáno každodenní cvičení pozdravu slunci. Oddřela to za něj. Poté si ji cvičení ásán pravidelně získávalo a ztrácelo, až se o několik desítek let později rozhodla najít to neustále chybějící NĚCO v Indii. Našla mnohem více. A chce se o to s vámi podělit na svých lekcích.

Ivica Stančík

Ivica je mladá, krásná aktivní minimalistka.  Žije bezodpadově, píše svůj blog, cvičí jógu a vůbec dělá spoustu krásných a přínosných věcí.

Sama o sobě píše: Jóga pro mě znamená nacházení harmonie a vyváženosti. Pomohla mi zpomalit, možná dokonce zastavit. Každý den je pro mě jógovou výzvou, protože své poznatky z praxe se snažím aplikovat i do běžného života. A to nejen do toho svého, ale jako instruktorka jógy i do životů mých studentů. V posledním roku je taky mou vášní nacházení průniku mezi tím, co můj život dělá radostným: jóga, minimalismus a bezodpadová domácnost.

S Ikou se u nás můžete setkat na ranní józe v úterý (7:00 – 8:00), hatha józe ve středu (16:00 – 17:30) a relaxační józe v pátek (16:30 – 17:30).

Martina Rešlová

Ačkoliv na různé druhy lekcí jógy docházela řadu let, až s pravidelnou praxí ashtanga yogy pochopila, že fyzickým cvičením mnohé teprve začíná. Samotná praxe pro ni představuje nekonečný balíček překvapení v podobě výzev, trpělivosti, pokory, radostí, strachů, různých pocitů i zážitků, které mění její vnitřní svět a také vnímání toho vnějšího. Učitelský trénink absolvovala u Jaro Pávka, jehož učení vychází z původního (tradičního) přístupu k ashtanga józe podle Sri K. Pattabhiho Joise. Toto učení bude s radostí během lekcí sdílet a vést tak každého k jeho vlastní zkušenosti a práci se svým tělem i myslí.

S Martinou se setkáváte na lekcích ashtanga jógy v úterý podvečer (17:00 – 18:30).

Pavla Máša Macháčková

Máša se u nás objevila jako záskok z nebe, a už u nás zůstala. Její lekce jsou hravé i hloubavé, náročné i relaxační. Stejné, jako život sám. Sama o sobě říká: „Jsem v životě často na houpačce, snažím se najít klid, rovnováhu a sílu. Hledám ji uvnitř. Pozoruji a snažím se porozumět. Ráda poznám ty, co to cítí stejně.“

Zažít ji můžete na lekci čakra jógy každý pátek podvečer (17:45 – 18:45).

Hanka Hlaváčová

Hanka se do Brna přestěhovala nedávno a stýskalo se jí po učení a jejích jógových studentech. A tak přišla k nám. Na jejich lekcích nečekejte žádné vzpory a bouřlivé inverze. Na klidné vlně se společně naučíte lépe dýchat, uvolňovat mysl, protahovat tělo a setrvávat v ásánách, pomocí kterých budete vnitřní jemnou masáží působit na své orgány a jejich energetická centra (meridiány), a tím spustíte proces sebeuzdravování.

Budete spolu prožívat PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK a vnímat radost z pocitu uvědomování si svého já.

To všechno na lekcích jemné jógy v úterý večer (19:00 – 20:00).

Anna Alaxinová

Jóge celkovo sa venujem 6 rokov, z toho 4 roky Ashtanga jóge pod (ne)dohľadom Jara Páveka. Počas tejto doby som absolvovala workshopy s Nancy a Vanessou Gilgoff, Manju Joisom, a 6 týždňový pobyt na Maui kde Nancy a Vanessa žijú. Minulý rok som tiež absolvovala učiteľský tréning (Prakriti, Bratislava) na ktorý bude naväzovať ďalší učiteľský tréning tento rok. Okrem Ashtanga jógy hrozne rada cestujem, učím sa cudzie jazyky, veľa spím a jem 😀

Ashtangu s Aničkou zažijete ve středu večer (18:30 – 19:30) a ve čtvrtek ráno (7:00 – 8:30).

 

Karin Pastorová

S jógou se setkala poprvé před více než 20 lety. V roce 2004 absolvovala akreditační kurz instruktora hatha jógy pod vedením Jana Knaisla, předsedy Českého svazu jógy. S jin jógou se setkala v 2013 a o rok později absolvovala pod vedením Joe Barnetta a Jo Phee v nádherné lokalitě městečka Ubud na Bali v Indonésii kurz učitele s mezinárodně uznávanou akreditací americké Yoga Alliance (200H Registered Yoga Teacher). Od té doby se nechává prostřednictvím workshopů a seminářů ovlivňovat dalšími vynikajícími učiteli jin jógy, jako je Sarah Powers nebo Josh Summers, který kombinuje jin jógu s praxí akupunkturisty. V roce 2017 se stala certifikovanou instruktorkou hormonální jógy pro ženy podle Dinah Rodrigues, o kterou rozšířila svoji lektorskou praxi. Také se zajímá o tradiční čínskou medicínu, jejíž studium zahájila v roce 2014, nejprve na TCM Institutu v Praze a poté na škole TCM Longmen v Hradci Králové, kterou v červnu 2017 ukončila.