OBCHŮDEK A PARTNEŘI

Předsálí Shaličky funguje jako šatna, kavárna, malý obchůdek a knihovna v jednom. K tomu, abychom jógou žili sice nic nepotřebujeme (opravdu se lze obejít i bez té podložky), jsou ale určité pomůcky, které nám naši praxi, či celkově život, dokážou krásně zpříjemnit.

Při výběru našeho zboží pro náš obchůdek dbáme na to, abychom vám nabízeli věci funkční. Sami víte, že v Shaličce nemáme rádi zbytečnosti, proto veškeré zboží, které tady najdete je takové, které jsme si koupili i my, takové, po kterém toužíme, nebo takové, které vyrábí naši kamarádi a byla by škoda, kdybychom vám jej nenabídli.

Náš jóga obchod vám nabízí i náramky z polodrahokamů a hrníčky od Evy Huspekové ze studia EH design

Určitě dbáme na to, aby bylo vyrobeno v okolí Brna, či v České Republice, případně v Indii na místech, která pravidelně navštěvujeme. Jsou ale určité (jógové) nezbytnosti (ano, zní to jako oxymoron), které takhle neseženeme, pro ty teda saháme do zahraničí.

Co všechno vám náš jóga obchod nabízí?

Tak to máte podložky tenké, podložky tlusté, cestovní podložky, koberečky, ručníky na podložky, pak bločky, pásky, láhve na vodu nerezové, láhve na vodu měděné, termosky, hrnečky, vonné olejíčky (aromaterapeutické směsi), deníčky, kalendáře, tašky na jógové podložky, termosky na jídlo a boxy na svačiny. Jo a náramky, náramky taky, protože čím víc polodrahokamů, tím víc k osvícení, víme?

A značky?

Rozhodně TváLáska. Chtěli jsme podložky, měli jsme podložky, nejlepší podložky, nejtrvanlivější podložky, spolehlivé podložky, ale chtělo to přece jenom nějaký bonbónek. Proto jsme si jako partnera zvolili českou značku TváLáska, které designy nás chytli za srdce a zahřáli nám srdce. Několik podložek je k dispozici přímo v Shaličce. Pokud vám ale náš výběr nestačí, mrkněte přímo k Niki a Ctiradovi na stránky a vybírejte si tam.

S keramičkou Evičkou kamarádíme mnohem déle, než je Shalička Shaličkou. Pod jejími rukami vznikají nádherné věci, znáte můj hrníček na kávu s andělským křídlem? Ale jenom jedním, na dvě jsem moc velký lump. Tak doma mám ještě jeden, ten má pro změnu křídlo dračí. Jako přesné zrcadlo toho, jak mne znáte vy ze Shaličky, a jak mne znají doma. Pomáhala mi taky přenést to reality logo Shaličky. Eviččiny hrníčky najdete v Shaličce, Evičku jinak najdete tady, a že její práce stojí za to!!!

Pak tady je ještě velká kapitola KNÍŽKY.

V Shaličce najdete místo s názvem knihovna. Je to polička, kde jsme vždycky dávali knížky, které měly něco společné s jógou. Knížky byly volně k dispozici s tím, že nám je klienti vrátí. No, nevrátily se. Koncept knihovny se teď změnil. K nahlédnutí máte krásné svěží knížky z nakladatelství ALFERIA. Nabídku pravidelně doplňujeme. Knihy si u nás můžete prohlédnout, či přečíst u šálku dobrého čaje, či kávy. Tyto knížky zatím v Shaličce na prodej nejsou. Objednat si je můžete tady. Pokud si v Shaličce vezmete katalog Alferie, najdete v něm i slevový kód, který můžete uplatnit. Případně o kód napište k nám do studia. Výška slevy se totiž odvíjí od toho, jak usilovně píše Lenka B. recenze jógových knížek na svůj blog YOGAFAMILY.CZ