Lenka Báňová

Děvče, které si Shalu vymyslelo. S jógou se poprvé setkala ve školce, kdy bylo jejímu bratrovi v rámci léčby skoliózy předepsáno každodenní cvičení pozdravu slunci. Oddřela to za něj. Poté si ji cvičení ásán pravidelně získávalo a ztrácelo, až se o několik desítek let později rozhodla najít to neustále chybějící NĚCO v Indii. Našla mnohem více. A chce se o to s vámi podělit na svých lekcích.

Lenka Prokešová

 

 

Klára Judexová

 

 

 

Pavla Máša Macháčková

Máša se u nás objevila jako záskok z nebe, a už u nás zůstala. Její lekce jsou hravé i hloubavé, náročné i relaxační. Stejné, jako život sám. Sama o sobě říká: „Jsem v životě často na houpačce, snažím se najít klid, rovnováhu a sílu. Hledám ji uvnitř. Pozoruji a snažím se porozumět. Ráda poznám ty, co to cítí stejně.“

Zažít ji můžete na lekci čakra jógy každý pátek podvečer (17:45 – 18:45).

Anička Alaxinová

 

Jóge celkovo sa venujem 6 rokov, z toho 5 rokov Ashtanga jóge s Jarom Pávekom. Pravidelne sa zúčastňujem workshopov s Nancy Gilgoff a jej dcérou Vanessou, ale aj s inými učiteľmi (Manju Jois, Doug Swenson). V roku 2017 som strávila 6 týždňov na Maui kam som išla aby som mohla mať dennú prax pod dohľadom Nancy Gilgoff, ktorá na Maui žije a učí vo svojej shale v ktorej kedysi ešte učil aj Pattabhi Jois. Mám absolvované 3 učiteľské tréningy u Jara Páveka (300 hodín – na prvú aj druhú sériu ashtanga jógy) a vo vzdelávaní pokračujem ďalej. Okrem jógy veľmi rada cestujem, učím sa cudzie jazyky, veľa spím a jem 🙂

Ashtangu s Aničkou zažijete ve čtvrtek ráno (7:00-8:00) a večer (19:00-20:00) na lekci ashtangy ve stylu mysore.

Nika Ďuranová

Ahojte, som Nika (skratka z Veronika), brnenská Slovenka, rebelská vodnárka pestujúca kvety na streche, žena, ktorá mimo cvičenie nosí len sukne a šaty (áno, aj v zime, aj keď idem len vysypať smeti alebo venčiť psa). Milujem dlhé prechádzky v lese, dobrú kávu, víno a JÓGU. Jinku si naordinujem vždy, keď sa potrebujem ukľudniť, stíšiť a opäť cítiť pevnú pôdu pod nohami. Mojou najväčšou životnou aj jógovou výzvou je poznať samu seba a zároveň rešpektovať a oceňovať odlišnosti ostatných.

S Nikou se potkáváte pravidelně na yin józe v neděli a středu večer (19:00-20:00), na úterním flow na dobrou noc (19:00-20:00) a na nedělním kurzu Seznamte se s čakrami.

Niki Zichová

 

Petra Varhoľová

Můj nejoblíbenější předmět je postel, protože mi každý večer poskytuje bezpečí, mohu se tam plně uvolnit a načerpat nové síly.
Moje lekce jsou pokaždé jiné, vždy jsou plynoucí, někdy je jemné jindy více akční – je to hodně podle toho, jakou energii z vás cítím. Vždy ale kladu důraz na správné provedení asán.
Petra vás provede páteční lekcí proti stresu v 16:30-17:30 a dočasně zastoupí Mášu na její páteční čakra józe v 17:45.