Lenka Báňová

Shaličku vypiplávám od miminka. Postupně ji připravuji na to, aby z ní byla velká holka, učím ji chodit, žít, dýchat. A ona na oplátku učí mne. Trpělivosti, pokoře, a taky tomu, že opravdu všechno co do světa z dobrým úmyslem vyšleme, se nám v dobrém i vrátí.

Pohyb a sport mi nikdy nic neříkal, to si radši zalezu do křesla pod deku s knížkou. Ale pokud se schová pod heslo jako ásány, nebo jóga, jsem ochotna jej akceptovat 😉 Po čem opravdu toužím je být v teple, klidu, a ideálně na cestách. Pokud se u toho vyskytne nějaké to surfovací prkno s plachtou, či bez, tak jenom dobře.

Barča

Chodit na Barčiny lekce je jako nechat se opečovávat od maminky. Vzbudí ve vás ten skvělý pocit, že na vás už dlouho čekala, a že je ráda, že vás tady konečně má. Takže její jin jóga je ten nejvíc boží zážitek, který si můžete dopřát. A pokud se vám poštěstí vychytat nějaký ten záskok na dynamičtější lekci, rozhodně si to nenechte ujít. Protože Barča je u nás fakt jen jedna!

Takže si do deníčku zapište – pondělí 18:30 večerní jóga a středa, 18:30, jin jóga.

Petra

Můj nejoblíbenější předmět je postel, protože mi každý večer poskytuje bezpečí, mohu se tam plně uvolnit a načerpat nové síly.Moje lekce jsou pokaždé jiné, vždy jsou plynoucí, někdy je jemné jindy více akční – je to hodně podle toho, jakou energii z vás cítím. Vždy ale kladu důraz na správné provedení asán.

Petra je teď dočasně mimo lektorský režim, ale připojí se k nám hned, jak to bude možné 😀

Katka

Katka je součástí Shaličky od samého začátku. Nejdřív klientka, která se postupně vyloupla v tu nejpečlivější a nejlaskavější lektorku ashtanga vinjása jógy pod sluncem. Katka sama je důkazem toho, že když chcete, můžete se vyloupnout v cokoli budete chtít. Jo a pokud na D1 potkáte blázna na červené Vespě, tak to bude ona 😉

Její lekce se konají vždycky v úterý a čtvrtek ráno od 7:00 do 8:15, odpoledne pak máte k dispozici úterky od 18:00 do 19:15. Lekce jsou vedeny ve stylu mysore a pro začátečníky jsou určitě vhodné.

Vesa

I discovered yoga at the age of 23 after a recommendation from a physician due to my desk job. At the end of the first yoga class, exactly here @yogashalabrno I felt reborn, as if someone gave me the most amazing massage, cleansed my mind & purified my soul. From that moment on I knew that yoga would become part of my daily routine, on and off the mat.
Always wanting to deepen my knowledge in this vast philosophy & to be able to share the benefits of yoga with others, I managed to start my yoga teacher journey. With the focus on breath based Hatha Yoga I want others to experience the transformative power that yoga can bring to their lives. Join me on Thursdays from 5pm for english hatha class.

Lenka

Jmenuji se Lenka a kráčím po své velké jógové cestě. Cestě vedoucí ke zdraví těla, mysli i duše. Cestě k jednotě se sebou samotnou a s celým světem. Před časem jsem na své cestě učinila mílový krok. Opustila jsem úspěšnou korporátní kariéru a pohodlný byt, prodala auto, nábytek a další věci. Sbalila jsem si batoh a vyrazila na cestu napříč Asií. Studovala jsem jógu v ašrámech na jihu i severu Indie, prošla dva treky v Nepálu a procestovala jihovýchodní Asii. Byl to rok plný jógy a sebepoznání, ale nastal čas návratu. A začalo sdílení mé praxe a životního stylu s vámi. Největší radost mi přinese, když i vám pomůžu nasměrovat vaše životní cesty k lepšímu zdraví a duševní pohodě.

Letos v létě Lenku v Shaličce sice nepotkáte, má totiž momentálně mnohem voňavější a roztomilejší poslání. Už brzy si k nám ale zase cestu najde 😉

Klára

Jmenuji se Klara co život a jógu má ráda. Také miluji lidi, zvířata, hudbu, knihy, přírodu, dobrodružství života a poznání. Nejvíce mě baví poznávat sebe sama skrze vlastní tělo. A takový jaký je můj život, je většinou i má vlastní praxe na podložce. Pohyb a zájem o poznání mě provází téměř od dětství, proto jsem se rozhodla pro jógu jako životní cestu. Nabízí mi vše. Také miluji tanec pro jeho krásu vyjádřit pocity a emoce skrze vlastní tělo. A tak všechno co mám ráda, je mým záměrem předávat dál. Dělá mi radost sdílet s druhými svoji radost.

Klárka momentálně cestuje, a tak si její lekce vychutnáte až po jejím návratu.

Domi

Chcete se během jógové praxe cítit jako v pohádce? Hladce proplouvat z jedné ásány do druhé za doprovodu sametového hlasu? Jemně rozproudit energii a nechat pohladit svoji duši? Přesně takový zážitek si můžete odnést z lekce s Domi. A kdy si tohle všechno můžete užít?

Domi momentálně objevuje přírodní a studijní zákoutí Gruzie, a její návrat je očekáván v březnu 2022. Jenže kdo ví, co nám život přinese?