Lenka Báňová

Shaličku vypiplávám od miminka. Postupně ji připravuji na to, aby z ní byla velká holka, učím ji chodit, žít, dýchat. A ona na oplátku učí mne. Trpělivosti, pokoře, a taky tomu, že opravdu všechno co do světa z dobrým úmyslem vyšleme, se nám v dobrém i vrátí.

Pohyb a sport mi nikdy nic neříkal, to si radši zalezu do křesla pod deku s knížkou. Ale pokud se schová pod heslo jako ásány, nebo jóga, jsem ochotna jej akceptovat 😉 Po čem opravdu toužím je být v teple, klidu, a ideálně na cestách. Pokud se u toho vyskytne nějaké to surfovací prkno s plachtou, či bez, tak jenom dobře.

Lenka Prokešová

Jmenuji se Lenka a kráčím po své velké jógové cestě. Cestě vedoucí ke zdraví těla, mysli i duše. Cestě k jednotě se sebou samotnou a s celým světem. Před časem jsem na své cestě učinila mílový krok. Opustila jsem úspěšnou korporátní kariéru a pohodlný byt, prodala auto, nábytek a další věci. Sbalila jsem si batoh a vyrazila na cestu napříč Asií. Studovala jsem jógu v ašrámech na jihu i severu Indie, prošla dva treky v Nepálu a procestovala jihovýchodní Asii. Byl to rok plný jógy a sebepoznání, ale nastal čas návratu. A začalo sdílení mé praxe a životního stylu s vámi. Největší radost mi přinese, když i vám pomůžu nasměrovat vaše životní cesty k lepšímu zdraví a duševní pohodě.

Klára Judexová

Jmenuji se Klara co život a jógu má ráda. Také miluji lidi, zvířata, hudbu, knihy, přírodu, dobrodružství života a poznání. Nejvíce mě baví poznávat sebe sama skrze vlastní tělo. A takový jaký je můj život, je většinou i má vlastní praxe na podložce. Pohyb a zájem o poznání mě provází téměř od dětství, proto jsem se rozhodla pro jógu jako životní cestu. Nabízí mi vše. Také miluji tanec pro jeho krásu vyjádřit pocity a emoce skrze vlastní tělo. A tak všechno co mám ráda, je mým záměrem předávat dál. Dělá mi radost sdílet s druhými svoji radost.

Petra Varhoľová

Můj nejoblíbenější předmět je postel, protože mi každý večer poskytuje bezpečí, mohu se tam plně uvolnit a načerpat nové síly.Moje lekce jsou pokaždé jiné, vždy jsou plynoucí, někdy je jemné jindy více akční – je to hodně podle toho, jakou energii z vás cítím. Vždy ale kladu důraz na správné provedení asán.

Barča Uhrová

Domi Hejnová

Katka Schrimpelová

Nika Ďuranová

Ahojte, som Nika (skratka z Veronika), brnenská Slovenka, rebelská vodnárka pestujúca kvety na streche, žena, ktorá mimo cvičenie nosí len sukne a šaty (áno, aj v zime, aj keď idem len vysypať smeti alebo venčiť psa). Milujem dlhé prechádzky v lese, dobrú kávu, víno a JÓGU. Jinku si naordinujem vždy, keď sa potrebujem ukľudniť, stíšiť a opäť cítiť pevnú pôdu pod nohami. Mojou najväčšou životnou aj jógovou výzvou je poznať samu seba a zároveň rešpektovať a oceňovať odlišnosti ostatných.