Lenka Báňová

Alexandra Lo Cicero

Katarína Řiháčková

Xenia Jivcovici

Nataly Přibylová

Andrea Trsová

Vendula Ševčík

Vesa Tullumi

Víte, že Vesa se s jógou poprvé setkala v Shaličce? Zní to až neuvěřitelně, ale je to tak. Přečtěte si její příběh:

I discovered yoga at the age of 23 after a recommendation from a physician due to my desk job. At the end of the first yoga class, exactly here @yogashalabrno I felt reborn, as if someone gave me the most amazing massage, cleansed my mind & purified my soul. From that moment on I knew that yoga would become part of my daily routine, on and off the mat.
Always wanting to deepen my knowledge in this vast philosophy & to be able to share the benefits of yoga with others, I managed to start my yoga teacher journey. With the focus on breath based Hatha Yoga I want others to experience the transformative power that yoga can bring to their lives. Join me on Thursdays from 5:30 pm for english hatha class.

Petra Dvořáková

Katka Schrimpelová

Katka je součástí Shaličky od samého začátku. Nejdřív klientka, která se postupně vyloupla v tu nejpečlivější a nejlaskavější lektorku ashtanga vinjása jógy pod sluncem. Katka sama je důkazem toho, že když chcete, můžete se vyloupnout v cokoli budete chtít. Jo a pokud na D1 potkáte blázna na červené Vespě, tak to bude ona 😉

Její lekce se konají vždycky v středu ráno od 7:00 do 8:15, odpoledne pak máte k dispozici úterky od 18:00 do 19:15. Hlídejte si i víkendy, pokud Katka může, lekci vám otevře v sobotu, či neděli ráno. Lekce jsou vedeny ve stylu mysore a pro začátečníky jsou určitě vhodné.

Lenka Prokešová

Jmenuji se Lenka a kráčím po své velké jógové cestě. Cestě vedoucí ke zdraví těla, mysli i duše. Cestě k jednotě se sebou samotnou a s celým světem. Před časem jsem na své cestě učinila mílový krok. Opustila jsem úspěšnou korporátní kariéru a pohodlný byt, prodala auto, nábytek a další věci. Sbalila jsem si batoh a vyrazila na cestu napříč Asií. Studovala jsem jógu v ašrámech na jihu i severu Indie, prošla dva treky v Nepálu a procestovala jihovýchodní Asii. Byl to rok plný jógy a sebepoznání, ale nastal čas návratu. A začalo sdílení mé praxe a životního stylu s vámi. Největší radost mi přinese, když i vám pomůžu nasměrovat vaše životní cesty k lepšímu zdraví a duševní pohodě.

Lenička si pomaličku nachází cestu zpátky do Shaličky – vždycky, když jí to její krásný voňavý uzlíček, který brzy začne mluvit, dovolí. Hlídejte rozvrh!