PRODLOUŽENÝ JÓGOVÝ VÍKEND V LOZICÍCH

22.-25.8.2024

DOPŘEJ I SOBĚ CHVÍLE PLNÉ KLIDU

Koncem srpna vyrážíme na náš tradiční prodloužený jógový víkend na statek do Lozic. Pokud jsi s námi už byl, tak ti tu atmosféru nemusím popisovat. Pokud jsou pro tebe Lozice novinkou, připrav se na to, že budeš bydlet na jednom z nejkrásnějších statků u nás. Že budeš naplno využívat krásy obrovské zahrady, obdivovat místní kozy (ano, myslím zvířata), a třeba objevíš meditační krásu dojení. Ochutnáš lahodné místní vegetariánské jídlo, sýry přímo ze statku, domácí chléb a zeleninu, která dýchá opravdovostí a hýří barvami.

Po celou dobu pobytu ti bude průvodcem jóga. Jóga v podobě ranních očistných rituálů, jóga v podobě meditace, jóga v podobě workshopů zaměřených všímavost (mindfulness), jóga v podobě fyzických lekcí.

Cvičit budeme buď na zahradě ve stínu stromů mezi čtyřlístky, nebo v krásném sále dýchajícím dřevem.

Ke spánku se budeme ukládat ve velkých ložnicích, ve kterých má ale každý dostatek soukromí a místa pro vlastní pohodlný spánek a odpočinek.

Víkend si můžeme zpestřit vycházkami po okolí a nasáváním poklidné atmosféry líbezné vesnice a jejího okolí.

A to všechno ve společnosti známých i neznámých přátel jógy a naší Shaličky. Průvodcem celým víkendem ti bude Lenka B., a možná přijde i Jindříšek 

TERMÍN: 22.-25. Srpen 2024

CO TĚ ČEKÁ: jóga, očistné rituály, zábavné workshopy

JÍDLO: máme bezkonkurenčně lahodnou vegetariánskou plnou penzi

CENA: 5500 Kč (záloha 4000 Kč), pokud s námi pojedeš podruhé, potřetí, počtvrté… máš cenu 5200 Kč.

Přihlašuj se v rezervačním systému TADY

Program ti zašleme na vyžádání, stačí napsat na info@yogashalabrno.cz