ADVENTNÍ JÓGOVÝ POBYT (Zregeneruj před Vánoci své tělo i duši)

29.11.-1.12.2024

DATUM: 29.11. – 1.12. 2024 

MÍSTO: Lomnice u Rýmařova 

CENA: 4900 Kč

REZERVACE PŘES NÁŠ REZERVAČNÍ SYSTÉM TADY

🧘‍♀️ ODLOŽ HEKTICKÝ SVĚT A PŘIJMI DAR RELAXACE🧘‍♂️

S blížícími se Vánoci přichází i čas radosti, setkání a pohody. Ale co si budeme povídat, ono toho na jednoho umí být celkem dost. A tak pravidelně, ještě než vypukne advent, jezdíme zregenerovat na ADVENTNÍ JÓGOVÝ POBYT do Lomnice u Rýmašova, abychom načerpali novou energii a harmonii ještě před tím, než na adventním věnci zapálíme první svíčku. Tento magický ADVENTNÍ JÓGOVÝ POBYT, tě zavede na cestu relaxace, znovuzrození a dobití energie před zimními svátky.

🌙 OŽIV S NÁMI SVÉ TĚLO I DUCHA 🌙

Během tohoto třídenního pobytu budeš mít možnost se pod vedením zkušené lektorky jógy Lenky Báňové hluboce propojit se sebou. Lenka je duší studia Yoga Shala Brno a přinese ti nejen techniky pro uvolnění těla, ale také pro očištění mysli. Každá lekce jógy bude jako balzám pro tvé svaly a mysl, aby ses mohla skutečně zcela ponořit do přítomného okamžiku. A relaxace za zvuku koshi zvonečků a tibetských mís bude už jenom blaženým završením tohoto duševního balzámu.

🎨 TVOŘENÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ: TVOJE KREATIVITA A RADOST 🎨

Advent je obdobím očekávání a tvoření. Proto na tomto pobytu vždycky děláme adventní věnce. A také proto, že dělat je v domácí samojedinosti zase taková zábava není. Vždycky je lepší, když ti někdo poradí, pomůže a taky se u tvoření dají vést krásné řeči, nebo taky romanticky mlčet. Jednoduše si vytvoříme krásné věnce, které vás nejen zahřejí svou krásou, ale také vám přinesou radost a pohodu do domova.

🍽️ GASTRO ZÁŽITEK PŘÍMO ZE SRDCE 🍽️

Vaše chuťové buňky se mohou těšit na lahodná jídla připravená s láskou. Jindříšek, vás bude hýčkat neodolatelnými lahůdkami, které vám dodají potřebnou energii a prohřejí vaše bříška. Věříme, že skvělé jídlo je další cestou, jak se propojit se svým tělem.

🌨️ PONOŘ SE DO ZIMNÍ POHÁDKY 🌨️

Lomnice u Rýmařova poskytuje idylické kulisy pro naši zimní pohádku. Užijeteš si relaxaci v náručí přírody, čistý vzduch a ticho. To všechno ti pomůže dobít vnitřní baterky a připravit se na blížící se adventní čas. Načerpáš sílu, radost a pozitivní energii pro každodenní život.

🎁 NEPROMEŠKEJ TUTO VÝJIMEČNOU PŘÍLEŽITOST! 🎁

Zarezervuj si své místo na našem ADVENTNÍM JÓGOVÉM POBYTU již dnes a dopřej svému i duši dárek, který si zaslouží. Přijď prožít tři dny plné relaxace, inspirace a radosti, abys mohla vstoupit do adventního období naplněna novou energií a září.

Těšíme se na tebe v krásné Lomnici u Rýmařova!

Namasté 🙏🕉️