ALEXANDRA LO CICERO

Vím, že jsem o Alexandře tak nějak přes internety věděla, že existuje, ale vůbec si nemohu vzpomenout odkud přišel nápad, že by mohla učit v Shaličce. Každopádně to takhle dopadlo, a já jsem za to moc ráda.

Alexandra se zaměřuje na hatha jógu, vinyasu a bodybalance. Na jejích lekcích si zažijete vyvážené propojení jógy, pilates, tai chi, práce s rovnováho a meditace, což vám nabije energií na celý den. Důraz klade na správné postavení těla, jeho posílení, ale také očistu mysli.

Svou cestu jógy začala individuálním mentorstvím u Laxmana Singha a Jyoti Sharmu ve škole Santhi v Kérale (India)- Co začalo jako osobní hledání sama sebe a lásky k sobě, rychle přerostlo v hluboký průzkum jógy, energie a dalších možných cest k poznání.

Alexandra se také věnovala tanci a ráda své lekce propojuje s tekutostí, sílou a grácií tance. Celý proces neustále zkoumá a své znalosti a zkušenosti s námi sdílí na svých lekcích.

Její lekce jsou určené pro všechny, bez ohledu na úroveň, či pokročilost v józe. Nejlépe by se daly charakterizovat jako jemné flow které vám pomůže probudit se, ale také uvolnit se ke konci dne. Praxe je zaměřena na budování energie a stimulaci oběhu v těle prostřednictvím ásán, které uvolňují napětí, dostávají nás do rovnováhy a nabízí nám příležitost spojit se s našim dechem a bdělým stavem bytí.

Dovolte si najít přítomnost, klid a sílu prostřednictvím plynulého pohybu, dechu a opětovného propojení těla i mysli.

ALEXANDŘINY LEKCE NAJDETE V ROZVRHU V ÚTERÝ VEČER v 18:30, ČTVRTEK RÁNO V 8:30 A NEDĚLI VEČER V 18:30.