JARNÍ JÓGA VÍKEND

(DOPŘEJ SI JEŠTĚ CHVILKU, NEŽ VYPUKNOU PRÁZDNINY)

14.-16.června 2024

DATUM: 14.-16.6. 2024

MÍSTO: Lomnice u Rýmařova

CENA: 4400 Kč

REZERVACE PŘES NÁŠ REZERVAČNÍ SYSTÉM TADY

MÍSTO PRO JÓGU A ODPOČINEK PŘÍMO STVOŘENÉ

Náš jarní jóga víkend se letos přesune do krásného stavení v Lomnici u Rýmařova. Tohle krásné místečko v podhůří Jeseníků bylo přímo stvořeno pro společnou jógovou praxi a odpočinek. Moc dobře vím, že si na společné jógové víkendy všichni chodíte hlavně odpočinout, a chaloupka v Lomnici vám k odpočinku poskytne své:

  • útulné pokojíčky
  • vymazlenou společenskou místnost
  • i nádherné okolí

A pokud budeme chtít, podnikneme i vycházky do okolních lesů.

Po celou dobu pobytu nás bude provázet jóga pod mým vedením (ano, tady Lenka Báňová). Jóga v podobě ranních očistných rituálů, jóga v podobě meditace, jóga v podobě workshopů zaměřených všímavost (mindfulness), jóga v podobě fyzických lekcí. Vždyť obyčejná bosá vycházka ranní rosou je vlastně taky jóga.

Cvičit budeme v krásném jógovém sále s panoramatickým oknem do okolí.

Ke spánku se budeme ukládat v pokojích po 2, 3, či 4, většina pokojů disponuje sociálním zařízením (čti dva pokojíčky sociálku nemají, takže v noci chodíte čůrat do spodního patra).

O skvělou vegetariánskou plnou penzi se opět postará můj muž Jindříšek, takže předem upozorňuji, že tenhle pobyt není vhodný pro lidi, kteří chtějí zhubnout 🙂 A já zase upeču nějakou tu buchtu na sobotní odpoledne ke kafíčku či čaji.

DEN JAKO KORÁLEK

Jednoduše si to uděláme hezké. Jako když jste jako děti chodili na školu v přírodě: Ráno vás vzbudím zvukem tibetské mísy a společně si dáme hrnek bylinkového čaje. Pak se věnujeme očistným rituálům a jógovému cvičení.

Když skončíme se cvičením, čeká už na nás skvělá snídaně. Po ní je čas na lenošení, vycházky, nebo lenošné vycházky. Kdo je v domečku na oběd, ten se nají, kdo je na vycházce, raduje se ze zážitků. Setkáváme se pak na společné jógové praxi kolem 17:00.

A pak? Společná večeře, relaxace a před spánkem krátká meditace, či jin jóga – podle naladění skupinky.

To všechno ve společnosti známých i neznámých přátel jógy a naší Shaličky. Jindříšek a já se na vás už moc těšíme

Lenka 😉